×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 10 مهر - 1399  
true
false

محمد علی طاهری کاندیدای پیشنهادی دریافت جایزه صلح نوبل سال 2019 شد

به گزارش خبرگزاری عرفان(اِنا) به نقل از خانم آذردخت طاهری، خواهر محمدعلی طاهری، نام برادر ایشان به عنوان یکی از پیشنهادات کاندیداتوری دریافت جایزه صلح نوبل سال 2019 مطرح شده است.

طبق این گزارش پروفسور دکترپیترآنتس (Prof.Dr. Peter Antes)، دکتر طاهری را به عنوان «معرف راه صلح و دوستی» برای کاندیداتوری جایزه صلح نوبل سال 2019 ، معرفی کرده است. پروفسور آنتس دین پژوه (محقق ادیان) و استاد دانشگاه هانوفر آلمان بوده و ریاست انجمن بین المللی تاریخ ادیان را نیز بر عهده داشته اشت.

گفتنی است که دکتر آنتس در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۸ در خانه لایبنیس هانوفر در نمایشگاهی که با حضور فعال گروه های معنوی و جهان بینی های گوناگون برگزار شده بود، شرکت نمود و از تاریخچه ادیان و گروههای شرکت کننده در نمایشگاه سخن گفت و در ادامه در زمینه طب های مکمل ایرانی “فرادرمانی” و سایمنتولوژی” و بنیانگذار آن آقای محمدعلی طاهری و رنج های وارده بر ایشان در بیش از #هشت_سال_اسارت در چنگال سپاه، توسط خانم سهیلا هادی پور گزارشی داده شد و شرکت کنندگان با عقاید آقای طاهری به طور نظری آشنا شده و سپس در عمل آنرا تجربه کردند.

لازم به ذکر است که محمدعلی طاهری پیش از این برای بنیانگذاری طب های مکمل ایرانی، سه دکترای افتخاری و دهها مدال، کاپ و جایزه بین المللی از سرتاسر جهان دریافت نموده و بسیاری از دانشگاههای جهان پذیرای وی می باشند ولیکن در کشورمان ایران به جای قدردانی و استفاده از این عارف و نابغه بی بدیل، قرارگاه ثارالله سپاه وی را بازداشت کرده و بیش از هشت سال است که تحت بدترین شکنجه های روحی و جسمی قرار دارد.

نامه کاندید کردن استاد محمد علی طاهری برای دریافت جایزه صلح نوبل توسط پرفسور دکتر پیتر آنتس

Nobel Peace Prize

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد