×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - 2 آبان - 1400  
true
false

تلاش واهی برای ایجاد پاپوش‌های امنیتی بر علیه دکتر «محمدعلی طاهری»، مهر تاییدی بر اثبات حقانیت بنیانگذار مکتب عرفان حلقه و لکه ننگی بر پیکرِ فروریخته‌ی عوامل تبهکار و فاسد قرارگاه ثارالله

🔴 به گزارش خبرگزاری عرفان، با گذشت بیش از ۳ ماه از آزادی به ظاهر بی قید و شرط دکتر محمدعلی طاهری، همچنان شاهد انواع و اقسام بی‌قانونی‌ها و توطئه چینی‌ها از سمت دستگاه سرسپرده‌ی قضایی و عوامل فاسد امنیتی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی نسبت به این اندیشمند فرزانه هستیم.

“محمدعلی طاهری، بنیانگذار مکتب عرفان حلقه پس از تحمل ۸ سال و نیم اسارت، سرانجام از زندان آزاد شد.” این خبری بود که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۸ در خروجی اخبار انواع پایگاه‌های خبری داخلی و خارجی قرار گرفت. خبری که در ظاهر امیدوارکننده بود اما در عمل، حکایت از تداوم همان رفتارِ «چهل سال ظلم و ستم» حاکمان جمهوری اسلامی داشت.

آموزگار مکتب عشق و صلح عرفان حلقه، که اکنون سومین ماه آزادی‌اش از شکنجه‌گاه جمهوری اسلامی را سپری می‌کند، همچنان از هجمه‌ی فشارها و توطئه چینی‌های کارشناسان امنیتی و مزدور سپاه پاسداران در امان نیست.

این عوامل فاسد که فقط اسم تامین امنیت را یدک می‌کشند، وظیفه اصلی‌شان در واقع سلب امنیت و آسایش از آزادی‌خواهان و حق طلبان جامعه می‌باشد. چرا که حفظ و بقای یک حکومت استبدادی در گرو توطئه چینی و پرونده سازی و بازداشت و خفقان برای این قشر فرهیخته و اندیشمند می‌باشد.

ندای آزادی و آزادگی سم مهلکی‌ست برای قدرت‌طلبان و دیکتاتورها و از اینروست ‌که آگاهی و بیداری و اندیشیدن را به هر طریقی از مردم جامعه می‌ستانند و در عین حال با رفتار ریاکارانه و تظاهر آمیز، در جوامع بشری به دروغ از آزادی بیان و عقیده و اندیشه در کشور دم میزنند.

ضابطین امنیتی و عوامل ظالم قرارگاه ثارالله و موسسه‌ی بهداشت معنوی، که تابِ دیدن آزادی دکتر محمدعلی طاهری را از اسارت نداشتند و قصد کرده بودند با انواع شگردها، وی را تا ابد در حبس انفرادی نگاه دارند؛ اکنون با مشارکت و همدستی با برخی عناصر خود فروخته‌ی دستگاه قضایی باز هم سعی دارند تا با تهدید و ترور و ارعاب و توطئه چینی برای مجموعه عرفان حلقه و بنیانگذار آن، مسیر حق و عدالت را در جهت خواسته های تبهکارانه و حق ستیزانه‌ی خود منحرف کنند.

پس از آن‌که با زیرپا گذاشتن آشکار قوانین اسلامی، شروع به تهدید به ترور و آسیب به محمدعلی طاهری پس از آزادی نمودند و تلاش کردند با ایجاد شرایط نا امن، «حصر خانگی» را به وی تحمیل نمایند؛ اکنون نیز شگرد نخ نمای خود را تکرار می‌کنند و پروژه‌ی کثیف «پرونده سازی و ایجاد پاپوش های امنیتی» را آغاز کرده اند.

ترور شخصیتی، تخریب موقعیت اجتماعی و تهدید هواداران و بنیانگذار مجموعه‌ی عرفان حلقه جزء لاینفک اقداماتی‌ست که برای پرونده سازی ازسوی کارشناسان امنیتی در این سال‌ها بکار گرفته شده و اکنون نیز با همین شیوه قصد دارند با اعمال فشار و گرفتن اعترافات اجباری از اعضای مجموعه، پاپوش‌های جدیدی را برای بازداشت مجدد محمدعلی طاهری، ایجاد کنند.

نشر اکاذیب و افتراها و برچسب زنی و وارد نمودن اتهامات واهی، همواره شیوه‌ی کثیف این مامورین امنیتی بوده و می‌باشد که بعلت داشتن مصونیت قضایی، براحتی رفتارهای غیرقانونی خود را در پوشش مصلحت نظام و بنام اجرای عدالت، اِعمال میکنند.

حکم ممنوع الخروجی دکتر طاهری که از لحاظ قانونی میبایستی با تجمیع مجازات‌ها و نقض تمام احکام صادر شده رفع میشد، به دستور عناصر سپاه پاسداران و مشخصاً همدستی مقام دادستانی کل کشور، همچنان لغو نشده است. وکلای وی نیز برخلاف قوانین مصوب نظام، از صدور اطلاعیه و خبررسانی از وضعیت و شرایط موکلشان منع شده و توسط بازجویان پرونده و ضابطین امنیتی تهدید می‌شوند.

این بی‌قانونی‌ها موید همین مطلب است که این مزدوران جنایتکار و کاسبکار، از اندیشه محمدعلی طاهری و حقانیت آموزه های او وحشت و هراس دارند و آزادی او لرزه بر پیکر متعفن و فرسوده شان افکنده است. در این میان نیز برخی مراجع قضایی، جسارت را تا جایی جلو برده اند که اهمیتی برای اجرای قانون و عدالت قائل نیستند و هیچگونه اقدامی در جهت اینگونه قانون‌شکنی ها انجام نمی‌دهند. نمودهای عینی «بی کفایتی» و «عدم استقلال» قوه‌ی قضائیه به قدری بی‌شمار است که اکنون بطور واضح، نقش مجری را برای برپایی فساد سازمان یافته‌ی مهره های امنیتی بازی می‌کند.

اقدام به استفاده از این شگردهای مکارانه در جهت پاپوش سازی و پرونده سازی برای محمدعلی طاهری، که مستقیماً از سوی عوامل قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انجام می‌گیرد، نه تنها باعث پررنگ‌تر شدن و افشای جنایتها و خیانتهای این گروهک تروریستی نزد مجامع حقوق بشری خواهد شد، بلکه بیش از پیش سندی محکم بر اثبات حقانیت و مقبولیت آموزه های ناب مکتب عرفان حلقه در سطح جامعه می‌باشد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد