×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - 24 فروردین - 1400  
true
false

⛔️  اطلاعیه بسیار مهم بنیانگذار مکتب عرفان حلقه، استاد محمدعلی طاهری به تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰
🆔 @erfanews

🔴 متن این اطلاعیه بدین شرح است:

به نام خدا
با سلام و نثار دعای خیر

با تشکر فراوان از توجه همه دوستان عزیز به اطلاعیه‌های قبلی و رعایت موارد ذکر شده در آن و دعوت و ترغیب مجدد از گروه اندکی که هنوز موارد و اشکالات مطرح شده را (بازگشت به اصول امانتداری و اصل وحدت راه و اجتناب از طرح خود و…) هنوز در برنامه‌های خود منظور نکرده‌اند، موارد زیر را نیز به اطلاع معرفت پژوهان گرامی میرسانم:

۱- ضمن قدردانی فراوان از همه دوستانی که مرا مشمول محبت خود نموده و ایمیل ارسال نموده‌اند. در این رابطه از اینکه (به علت تعداد بسیار زیاد ایمیل‌ها) به بسیاری از آنها هنوز نتوانسته‌ام پاسخ بدهم، عمیقا عذرخواهی میکنم و اطمینان دارم که دوستان عزیزم این موضوع را درک نموده و گله گذار نخواهند بود. امید است در آینده‌ای نه چندان دور ارتباطات ما نزدیکتر شده و از این طریق کاستی‌های گذشته جبران شوند.

۲- اینجانب هیچگونه مداخله‌ای در پاسخگویی و جدال‌های بین افراد در جنگ روانی چند ماه اخیر نداشته و ندارم و درخواستی برای پاسخگویی به کسی را نداشته‌ام. از دید بنده دیر یا زود حقایق آشکار میگردد و نیاز چندانی به مدافعات جدال آمیز نیست و با توجه به اینکه تعدادی از کسانیکه صدور اطلاعیه‌ها و… را از طرف من نمیدانند و فکر میکنند که اصالت ندارند، مغرض نیستند و بنا به دلایل مخصوص خود با آن مخالفت میکنند و در صورتیکه مطمئن شوند که صدور اطلاعیه‌ها از سوی من بوده، بطور قطع دست از مجادله بر میدارند. بنابراین، ضمن دعوت همه گروه ها به خویشتنداری، اطمینان خاطر میدهم که بزودی همه این اختلاف نظرها حل و فصل میشود و کاری نکنیم که باعث شرمندگی در آینده شود.

۳- بدنبال سوالات متعدد در خصوص«من معنوی»، توضیحات مختصر زیر ارائه میگردد:

– آگاهی بخشی های «من معنوی» نیز مانند «شهود» صرفا برای خود فرد معتبر بوده و برای دیگران میتواند غیر معتبر و تخیلی تلقی شود.
– «من معنوی» صرفا در جهت آگاهی کمال و عرفان کمال حرکت میکند و هیچ رهنمودی در امور زمینی و مسایل غیرکمال ارائه نمیدهد و هرگونه رهنمودی در موارد غیرکمال، ضمن مردود بودن، منفی و مضر می باشد. از جمله انجام هرکاری با این بهانه مردود است.
– تحکیم و تعیین تکلیف برای دیگران به این بهانه که «من معنوی» رهنمود داده، کاملا غلط و مردود می باشد.
– توجیه کارهای خود مبنی بر اینکه «من معنوی» اینگونه خواسته، قطعا باطل و مردود است و باعث مضحکه و تمسخر دیگران خواهد شد.

۴- کماکان شکایات در مورد اخذ شهریه‌های سنگین از سوی بعضی از مربیان دریافت میشود که دوستان عزیز مربی را دعوت به رعایت انصاف می‌نماید.

۵- در حال حاضر هیچکسی وکالتنامه ای از اینجانب (به غیر از وکلای قانونی رسمی من در ایران) در اختیار ندارد. خواهشمند است در صورت مشاهده، اطلاع داده شود. در ضمن همانگونه که قبلا اعلام شد، بنده هیچگونه ارتباطی با هیچ یک از موسسه ها و… (به ویژه به نامهای مرتبط با عرفان کیهانی حلقه، اینتریونیورسال و… علی الخصوص در خارج از کشور) ندارم و هیچگونه اطلاعی نیز از روند اداره و مدیریت و… آنها نیز ندارم و هرگونه ادعایی در اینمورد کذب است (اگر موردی اتفاق افتاد، اطلاع رسانی خواهد شد).

۶- مجددا یادآور میشود ترتیبی اتخاذ نمودم که مباحث جدید و آپدیت موضوعات عرفان حلقه بگونه‌ای ارائه گردد که علاقمندان عزیز بتوانند بطور کامل در روند دنبال نمودن مطالب قرار بگیرد و کسی محروم نشود و مباحث به زبان ساده نیز مطرح خواهد شد و جای هیچگونه نگرانی نیست (بسیاری از پیام‌های دریافتی چنین نگرانی را مطرح میکند ولی با بکاربردن تمهیداتی این نگرانی برطرف شده است).

۷-‌؛…

با آرزوی توفیق الهی
محمد علی طاهری
؛۹۸/۱۰/۳۰ – 2020/20/1

 

دانلود فایل پی دی اف اطلاعیه از لینک زیر:🔸

اطلاعیه1-20-2020

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد