×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - 2 آبان - 1400  
true
false

🔴 متن این پیام ویدئویی به شرح زیر می‌باشد:

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز و با تبریک مجدد سال ۱۳۹۹ خورشیدی

اینجا تورنتوست و من در محل برگزاری بیش از ۲۰۰ تجمع دوستانِ عزیزمون در تورنتو هستم که از این تعداد حدود ۱۹۳ تجمع در همین محل برگزار شده که من از همه‌ی اون دوستانی که در طی این‌ سال‌ها در این محل هر هفته تجمع کردند، تشکر و سپاسگزاری و قدردانی می‌کنم. که البته قرار به برگزاری تجمع بود که به علت اینکه تورنتو قرنطینه شد از برگزاری این تجمع خودداری کردیم.

در اینجا لازم می‌دونم که یادآوری کنم: اطلاعیه‌ها و بیانیه‌هایی که صادر کردم در این مدت چند ماه اخیر، همگی در جهت سر و سامان بخشیدن به وضعیت مجموعه‌ی عرفان حلقه بوده و خواهشم اینِ که از دوستان به همه‌ی مفادِ مطرح شده در اطلاعیه‌ها توجه کامل و کافی داشته باشند تا هرچه زودتر بتونیم نظم و ترتیب و انضباط و دیسیپلینی رو که لازمه برای این مجموعه و در شان این مجموعه هست برگزار بکنیم‌ تا بتونیم به امید خدا ادامه‌ی مباحثمون رو داشته باشیم.‌

البته متاسفانه از سوی برخی از عوامل معلوم الحال که توضیح دادم در اطلاعیه‌ها، اقدام به تشکیک در موردِ صدور بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها کردند که مبنی بر اینکه این اطلاعیه‌ها از جانبِ خودِ من نیست، مبنی بر اینکه من طاهریِ اصل نیستم، مبنی بر اینکه نمیدونم هزاران بهانه‌ی در واقع بسیار مضحک و خنده دار و لیکن مساله‌ی اصلی اینِ که این عوامل در واقع عوامل وابسته به نهادها و موسسات و تشکیلاتی هست که در بیانیه‌ها و اطلاعیه‌ها معرفی کردم و بیشتر از این‌ها نیز معرفی خواهم کرد و امروز هم یک بیانیه، اطلاعیه‌ای دیگه در واقع در رابطه با افشاگری در مورد این عوامل خواهد بود.

چیزی رو که می‌خوام‌ خطاب به دوستان مجموعه بگم که اگر افرادی ناآگاهانه حمایتی یا در واقع توجهی به این افراد می‌کنند، از امروز دیگه واقعاً مورد قبول نیست. چون که تا قبل از این، بهانه این بود که من هیچ نوع پیام ویدئویی صادر نکردم‌، هیچگونه بیانیه‌ی صوتی یا به هرحال به نوعِ ملموس‌تری رو منتشر نکردم و از روز گذشته که این‌ اتفاق افتاده و بیانیه‌ها و مطالب صوتی-تصویری در واقع در حال انتشار هست دیگه این بهانه‌ها پذیرفته نخواهد بود و من به این دلیل در خلال این مدت پیام صوتی-تصویری ندادم‌ که بتونیم این عوامل رو که وابستگیِ خاص به نهادهای امنیتی داشتند مورد شناسایی قرار بدیم و اون‌ها دست خودشونُ رو بکنند و دیگه بهانه‌ای برای اینکه خودشون رو بتونند مخفی نگه دارند، نداشته باشند.

بنابراین من خواهشم اینه که دوستان توجه کامل و کافی به متن اطلاعیه‌ها داشته باشند. تخلفات و مسایلی که بیان شده عنوان شده کاملاً مراعات بکنند تا ما بتونیم با سر و سامان بخشیدن به وضعیتِ مجموعه بتونیم ادامه‌ی بحث ها و کارهای خودمون رو داشته باشیم.

خیلی تشکر می‌کنم از همه‌ی دوستان و برای همه مجدداً سال خوبی رو آرزو می‌کنم.
همه رو به خدای بزرگ می‌سپارم.
؛————-

📣 توجه: لطفا برای رعایت حق انتشار این ویدئو و به منظور اطمینان از صحت و اعتبار مطالب و ویدئوهای منتشر شده از طرف استاد محمد علی طاهری خواهش می‌شود صرفا به کانال یوتیوب (https://www.youtube.com/channel/UCjqGmFlTh4neo66VQD4hViw)، کانال تلگرامی (https://t.me/mataherinews2) و یا سایت رسمی (https://www.mataheri.com/) ایشان مراجعه نمایید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد