×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - 10 مهر - 1399  
true
false

شاگردان محمدعلی طاهری با ارسال درخواست های روزانه به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار آزادی وی شده‌اند. این پیام ها به منظور درخواست از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از اجرای قانون و آزادی محمدعلی طاهری می باشد.

بنابر گزارش خبرگزاری عرفان (اِنا)، شاگردان آقای طاهری در این پیام‌ها خواستار جلوگیری از دخالت ظابطین پرونده و عملکرد فراقانونی آنها شده‌اند.

متن پیام‌های ارسالی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در اختیار خبرگزاری عرفان قرار گرفته است، به شرح زیر می‌باشد:

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی جناب آقای/سرکار خانم …
استاد عزیزمان محمد علی طاهری پنج سال دوران محکومیت ناعادلانه خود را در زندان انفرادی سپری کرده و بیش از ۱۸ ماه نیز تحت فشار ضابطین پرونده با اقدامات فراقانونی همچنان در زندان انفرادی به سر می برد
ما صدای او هستیم
زمزمه های شوم را خاموش کنید
حمایت و پیگیری شما را برای اجرای قانون اساسی و آزادی بی قید و شرط ایشان خواستاریم

شاگردان استاد محمد علی طاهری اعلام کرده اند تا آزادی بی قید و شرط ایشان ، ارسال پیام ها به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مراجع عظام، مسوولین دستگاه‌های دولتی و قوه قضائیه، همچنان ادامه خواهد داشت.

یک منبع آگاه در این‌باره به خبرگزاری عرفان گفت: “محمدعلی طاهری که پنج سال دوران محکومیت ناعادلانه خود را به جرم اندیشیدن در زندان انفرادی به اتمام رسانده است، همچنان بیش از ۱۸ ماه است که بر اثر فشار ضابطین پرونده (قرارگاه ثارالله سپاه) بر قوه قضائیه و عملکرد فراقانونی آنان همچنان در زندان انفرادی به سر می‌برد. او همچنین افزود: علی‌رغم اینکه آخرین جلسه دادگاه دکتر محمدعلی طاهری در تاریخ ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۶ برگزار شد، اما تا کنون قوه قضائیه از صدور رای برائت او خودداری کرده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد