×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - 6 بهمن - 1399  
true
false

شاگردان محمد علی طاهری که به منظور اطلاع از حال وی،روز شنبه اول آبان ماه  مقابل بیمارستان بقیه الله تجمع کرده بودند ،با خشونت و ضرب و شتم ماموران امنیتی روبه روشدند .
به گزارش خبرگزاری عرفان ( انا)،در هفتمین روز از خبر به اغما رفتن بنیانگذار عرفان حلقه در اثر اعتصاب غذا شاگردانش هم چون روزهای گذشته حوالی ساعت 14 مقابل بیمارستان بقیه الله تجمع کردند .
به گفته شاهدان عینی ماموران انتظامی و امنیتی که پیش از آن در خیابان شیخ بهایی مستقر شده بودند، به سمت تجمع کنندگاه یورش برده و با ضربات باتوم  سعی در پراکنده کردن آنها داشتند.
گزارش ها حاکی از این است که روز شنبه اول آبان ماه خیابان های منتهی به بیمارستان بقیه الله به دلیل حضور گسترده ماموران امنیتی و لباس شخصی ،چهره امنیتی به خود گرفت.
نیروهای لباس شخصی با مشاهده افرادی که قصد هر گونه تصویربرداری  و فیلم برداری از صحنه های خشونت آمیز را داشتند ،به سوی آنها حمله کرده و تلفن های همراه و دوربین هایشان را توقیف می کردند.
گفته می شود ،در این تجمع تعدادی از شرکت کنندگان به دلیل ضربات  سنگین باتوم از ناحیه سر و صورت به شدت زخمی شدند،که به دلیل شدت آسیب های وارده و خونریزی، آنها را راهی بیمارستان کردند.
گزارش های رسیده از تهران حاکی از این است که در میان زخمی ها یک نوجوان 15 ساله مشاهده شده است.
گفتنی است که ماموران امنیتی تا ساعت 16 بیش از 15 نفر از تجمع کنندگان را دستگیر کردند .
به گزارش شاهدان عینی،احسان لطیفی،اسماعیل حسینی،حمید افشارفجواد طیبی نیا،مهدی ولی نیا،پویا عسگرزاده و فیروزه رنجبر در لیست دستگیر شدگان هستند.
محمد علی طاهری که در بیست و دومین روز از اعتصاب غذایش به حالت اغماء فرو رفته بود ،چهارشنبه 24 مهر ماه به بیمارستان بقیه الله منتقل می شود.
گفتنی است که  هنوز هیچ منبع رسمی انتقال وی را به بیمارستان تایید نکرده است و مسوولان از دادن  هر گونه اطلاعاتی در خصوص شرایط جسمی  بنیانگذار عرفان حلقه به خانواده و شاگردانش خودداری می کنند.
تجمعات روزهای اخیر در تهران و دیگر شهرهای ایران و همچنین کشورهای مختلف جهان در پی بی خبری از سلامت جسمانی محمد علی طاهری انجام شده است.
اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”test”]

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد